Görme Engelli Yolları

Görme Engelli Bireyler İçin Yardımcı Ürünler

Görme engelli bireyler için en geniş ürün yelpazesini uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Sitemizde görme engelli bireyler için özel olarak tasarlanmış görme engelli ürünleri bulunmaktadır. Sitemizde bulunan ürünler arasında braille alfabesini içeren uyarı levhaları, indüksiyon döngü cihazları, acil yardım butonları  ve bunların çok daha fazlası bulunuyor. Rednasis ailesi olarak görme engelli bireyler için özel olarak tasarlanmış olan bu ürünlerin satışını yapmaktayız. Görme engelli bireylerin daha aktif, sağlıklı ve bağımsız bir yaşam tarzı yaşamasına yardımcı olmak için ihtiyaçları olan her şeye sahibiz.

Sitemizde Bulunan Görme Engelli Ürünleri

Braille Ürünleri

Görme engelli bir bireyin yaşamını daha aktif ve bağımsız olarak sürdürebilmesine yardımcı olmak için tasarlanmış çeşitli braille ürünleri sunuyoruz. Rednasis ailesi olarak görme engelli vatandaşlarımızı düşündük. Görme engelli bireylerin yaşamlarının çoğu mekanında onlara yardımcı olabilecek olan braille ürünlerinin satışını yapmaktayız. Braille ürünlerini şu noktalarda kullanım sunmaktadır;

Asansör Butonu

  Asansör Kat Listesi

*Asansör Talimatı

  Çıkış Levhası

*Genel Yerleşim Planı

  Kat Planı

*Küpeşte ve Tırabzan

  Wc Tabelaları

*Hasta Hakları Bildirgesi

  Makine-Ekipman Kullanım

*Otobüs, Metro, Liman vb. Durak ve

  İstasyonları Bilgilendirme Dokümanları

  Taksi, Minibüs, Dolmuş vb. Taşıma Araçları

*İçerisine Uygulanan Bilgilendirme Ürünleri

  Her Türlü Yayın, Broşür ve Bilgilendirme

  Kitap ve Kitapçık Basılı Yayınlar

Braille alfabesi ile oluşturulan levhalar görme engelli bireylerin özel kuruluşlarda ve ortak yaşam alanlarında güvenli ve kolay gezinmelerini sağlar. Onlara oldukça kolaylık sağlayan Braille ürünleri görme engelli bireylerin sadece işitme duyusuyla sınırlı kalmasının da önüne geçmiş olur. Braille ürünleri görme engellilerin yön tayinini de sağlayacaktır. Braille ürünleri mutlak olarak hayatımızın her alanında bulunması gereken ürünlerdir. Görme engelli vatandaşlarımızı hayatımızın hiçbir köşesinde unutmamız gerekir. Bu sebeple ortak yaşam alanlarında bu levhaları mutlaka bulundurunuz. Güvenilir braille işaretlerimizin size rehberlik etmek amacıyla orada olduklarını bilerek huzurlu bir şekilde gezinin.

Dokunsal braille işaretleri, görme engelli bireylerin daha güvenli hareket etmelerini sağlar; merdivenlerin nerede olduğunu bilmenizi , tuvaleti ve bazı özel alanları bulmanıza yardımcı olur.

İndüksiyon Döngü Cihazları

İndüksiyon döngü cihazları görme engelli bireyler için özel olarak tasarlanmış bir başka yardımcı üründür. Görme engelli ürün kategorimizin en önemli parçalarından biri olan indüksiyon döngü cihazları görme engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak için kullanılan ürünlerdir. İndüksiyon cihazları var olan iletişimi daha sağlıklı hale getirmek amaçlı çalışır. Bu cihazlar birçok alanda günlük hayatımızdaki yerini almıştır. Cihazlar işitme engelli bireylere yardımcı ürün kategorisine dahil bir üründür. Popüler bir ürün olan indüksiyon döngü cihazları sitemizde üç alt başlıkta incelenmektedir. Bu alt başlıklar;

  • Portatif Banko Tipi İndüksiyon Döngü Cihazı
  • Salon Tipi İndüksiyon Döngü Cihazı
  • Asansör Tipi İndüksiyon Döngü Cihazı

Bunların yanı sıra sitemizde daha birçok görme engelli ürünü bulunmaktadır. Görme ve işitme engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak en büyük hedefimizdir. Bu amaç uğruna çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. Tüm engelli bireylerin bu ürünleri tercih etmesi durumunda pişman olmayacaklarının garantisini veriyoruz.

Etiket(ler): , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir