YUKARI

Hakkımızda

ANA SAYFA   Hakkımızda

Hakkımızda

Hissedilebilir Yüzey İmalatı

Firmamız 2012 senesinden itibaren 5378 Sayılı Kanunun 2. ve 3. Maddesinde belirtilen kamu kurum ve kuruşlarına ait mevcut resmi yapıların, mevcut tüm yol, kaldırım, yaya geçidi, açık ve yeşil alanlar, spor alanları ve benzeri sosyal ve kültürel altyapı alanları ile gerçek ve tüzel kişiler tarafından yapılmış ve umuma açık hizmet veren her türlü yapıların özürlülerin erişilebilirliğine uygun hale getirilmesini sağlamak için TS ISO 23599 ve TS 13536 standartlarına uygun projelendirme ve danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulmuş bir firmadır.

 

Firmamız 2015 senesinde erişebilirlik kapsamındaki tecrübe ve birikimlerini, görme engellilere hizmet vermek için erişilebilirlik standartları kapsamında,Yatay ve Dikey dolaşımda kullanılan Hissedilebilir Yer Yüzey İşaretleri, Braille Alfabe baskılı ürünleri, ve İndüksiyon Döngü Sistemleri gibi ürünleri Avrupa standartlarında yerli üretim yapmaya başlamıştır. Yurt içi ve Yurt dışında üretilen ürünlerden daha yüksek kaliteli hammadde kullanarak ve yapmış olduğu Ar-Ge çalışmalarımız sonucu daha iyisini üretmek  ve kamu yararına bir nebze katkı sağlamayı hedeflemiştir.

 

Firmamız bu kapsamda Hastane, Terminal, Gar, Havalimanı, Üniversite, Alışveriş merkezleri, Belediye binaları, Valilik ve Kaymakamlık, Adliye vb gibi yapılarda öncelikle projelendirme, ürün grubu seçimi ve doğru bütçeyle standartlara uygun engelsiz hizmet verebilen yapılar meydana getirmiştir. “Engelli Erişilebilirlik Sistem” lerindeki üretici ve uygulayıcı firma olarak taahhüdünü üstlendiği projelerde,üretimini yaptığı ve yetkili satıcı olduğu ithal ürün gruplarında, uzman ekipleriyle standartlara uygun proje, ürün ve uygun bütçeyle talepleri garanti kapsamında karşılamayı vizyon edinmiştir.