Hissedilebilir Yer Yüzey İşaretleri

Hissedilebilir Yer Yüzey İşaretleri

Firmamız 2015 den beri 5378 Sayılı kanun ve yönetmelikler kapsamında Engelli Erişilebilirlik Sistemleri çerçevesinde, hissedilebilir yüzey, hissedilebilir zemin, görme engelli yolu ve görme engelli işareti ile özgürce yaşamlarını engelsiz bir şekilde sürdürebilecekleri ürünlerin satışını ve ithalatını yapmaktadır.

 

Firmamız profesyonel idari kadrosu ve uzman AR-GE departmanının özverili çalışmaları sonucunda, 2020 senesi itibariyle bünyesinde modern makine parkuruna sahip üretim tesisinde, 20 farklı ürün çeşidi ile Belediye, Eğitim, Kurum, Avm, Banka, Ulaşım, Spor ve Sağlık kurumları için TSE ve CE standartlarına uygun, ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemiyle üretim yapmaktadır.

 

Hissedilebilir yüzey ürünlerimiz Polimer (Tpu/Policarbonate/Poliamid), Metal (304 Paslanmaz Çelik), Kompozit(Cam Elyaf)  hammadde olarak Üç ana gruba ayrılmıştır. Yerli üretici olarak ürettiğimiz Hissedilebilir Yüzey, Hissedilebilir Zemin ürünler yüksek kaliteye sahip ve firmamızın garantisi altında her bütçeye göre sınıflandırılmıştır. Öncelikli amacımız  özel ve kamu sektörünün taleplerini  doğru proje ile en kaliteli en uygun fiyat sunarak karşılamaktır. Bu bağlamda görme engelli vatandaşlarımızın hizmet alımlarını sağlıklı ve güvenli bir şekilde sağlamalarına katkıda bulunmaktır.