hissedilebilir yüzey yapıştırıcısı fiyatları

Hissedilebilir yüzey yapıştırıcısı fiyatları genel olarak işletmesinin önüne, muhtarlığını yaptığı mahalleye ya da sosyal sorumluluk projesi yapmak gibi bir amacı olan hissedilebilir yüzey zemini oluşturmak isteyen bireyler tarafından merak edilen bir konudur. 

Hissedilebilir yüzey işlemi tamamen ticari bir işlem olmadığı için firmalar kendi inisiyatiflerine göre bazı durumlarda indirim bazı durumlarda hak ediş almama gibi yöntemlere gidebilmektedirler.

Fakat genelde hissedilebilir zemin yapıştırıcısı, zemin uygulaması veya parça alınma gibi kendisinden ve uygulama işleminden kat ve kat daha ucuz bir fiyata sahip olması ile bilinir.

Hissedilebilir yüzey yapıştırıcısı, viskozitesi ayarlanabilen özel bir tutkal görevi gören güçlü bir yapıştırıcıdır diyebiliriz . Çift komponentli, poliüretan esaslı ve oldukça fazla litrelik suya dayanabilen mükemmel özelliklere sahip solvent olmayan plastik pool-kasis işaretini gerekli görülen zemine yapıştırma işlemi için kullanılan tutkaldır.

Peki bu oldukça güçlü olan ve üstün özelliklere sahip tutkalın fiyat ve fiyatlandırma çalışmaları nedir? Neye göre fiyatlar belirlenir? Satışı hangi firmalar tarafından gerçekleştirilir? Dilerseniz daha fazla uzatmadan hissedilebilir yüzey yapıştırıcısı fiyatları ile ilgili yazımızın devamını işlemeye başlayalım.

hissedilebilir yüzey yapıştırıcısı fiyatları

Görselde hissedilebilir yüzey yapıştırıcısı örneği gösterilmektedir.

Hissedilebilir Yüzey Yapıştırıcısı Fiyatları

Görme engelli bireyler için zeminlerde yer alan hissedilebilir zemin hissedilebilir yüzey gibi isim ve tanımlamaları bulunan bu yer yön bilgilendirme gösterme işaretçileri genel olarak profesyonel firmalar tarafından üretilirler. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı hissedilebilir yüzey yapıştırıcısı fiyatları gibi konular firmalar arasında oldukça sık dolaşan sorulardan bir tanesidir. Profesyonel ve mükemmel indirimlere sahip olan bu soru hissedilebilir zemin kategorisine ev sahipliği yapmaktadır.

Fiyatlar kullanılacak tutkalın yani yapıştırıcının adetine, kullanım miktarına ve kullanılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Kullanılacak alan ve adette farklılık göstermesinin tek sebebi ise bazen beklenenden fazla yapıştırıcı sarfiyatı sarf etmesinden dolayı kaynaklanmaktadır.

Fakat net bir fiyat verilmesi gerekirse firma olarak adet ve kullanım şekillerine göre 0 ila 1000 TL arası fiyat verebilmekteyiz. Tabi ki bu fiyatta net olarak sizleri bir sonuca ulaştıramayacaktır fakat aklınızda bir rakam oluşabilmesi adına bu miktar yeterli olacaktır. Sizlerin yine özel projeler için eşsiz indirimlere sahip olabilmek adına bizleri aramanız daha sağlıklı olacaktır.

Bizler rednasis firması olarak bu işi tamamen ticari bir iş olarak görmüyor görme engelli bireylerin hissedilebilir zeminler üzerinde daha rahat yürüyebilmeleri, daha rahat yaşayabilmesi için farkındalık yaratmak istiyoruz.

Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı görme engellilerin hissedilebilir yüzey olmaması nedeniyle yere takılıp düşmeleri ya da güçlü bir yapıştırıcı ile kullanılmaması gibi sorunları ortadan kaldırabilmek adına fiyatlandırmayı tehdit olmaktan çıkarıp bizlere ulaşmanız için bir kapı olarak görüyoruz.

Bizlere işin detayını anlatan bireyler için daha uygun fiyatlı fiyatlandırmalar yapma kararını firma bünyesinde almış bulunmaktayız.

Uzun yılların rednasis firmasına vermiş olduğu tecrübe sayesinde bu tarz ufak ham maddelerin fiyatlarını diğer firmalara nazaran daha uygun ve daha profesyonel bir kalitede pazarlamasını sağlayabildiğini tekrar tekrar siz değerli okurlarımıza hatırlatmak isteriz.

Peki bu hissedilebilir zeminlerin görme engelli ya da az görme gibi sorunları bulunan bireylerin hangi konularda avantajı olduğundan bahsedelim.

NOT: Fiyat ve fiyatlandırma teklifi için çekinmeden bizleri arayabilir ve projenize aynı zamanda sosyal sorumluluk projesi olarak çıkmış olduğunuz yolda yardımcı olabileceğimiz fiyat teklifini kolaylıkla alabilirsiniz.

Hissedilebilir Yüzey Avantajları

Hissedilebilir zemin genel olarak bakıldığında yürüme görme seçme ve algılama gibi konularda sorunu olmayan bireyler için inanılmaz avantajlıdır.

Görme engelli bireylerin hissedilebilir yüzey çalışmasından sonra edindiği avantajlar;

 • Daha rahat gezebilme,
 • Düşme, çarpma gibi problemlerin sıfıra inmesi,
 • Sert kaldırım bitimlerinin görme engelli birey için acı verici sonuçlara ulaşmaması,
 • Kişinin daha rahat ve korkusuz adım atabilmesi,
 • Herhangi bir kimseye ihtiyacı olmadan yürüyebiliyor ve işlerini halledebilir olması vs.

Görme engelli bireyler gün içerisinde sokağa çıkma, dolanma, hava alma gibi günlük rutinlerini tıpkı bizler gibi yapmaktadır. Bizler tabii ki bu işin ehemmiyetini yaşamadan anlayamayız.

Beyin tüm bireylere görme, koku alma, işitme, hissetme gibi duyu organlarıyla test yaptırır ve bu testlere profesyonel bir cevap oluşturur. Bu cevap görme engelli bireylerde olmamakta ya da hatalı olmaktadır. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı hissedilebilir yüzey, hissedilebilir zeminler oluşturma gibi konular görme engelli bireyler için oldukça önemlidir.

Hissedilebilir Yüzey Kullanım Alanları

Yazımızın başında sık sık bahsettiğimiz günlük yaşam rutinleri görme engelli bireylerin, hissedilebilir zemin, hissedilebilir yüzey gibi işaretçilere neden ihtiyaçları olduğunu bizlere hissettiriyor.

Genel olarak bakıldığında hissedilebilir yüzeyler görme engelli bireylerin bir iş için  dışarıda ya da iç mekanda yürümeleri gereken her ortamda ihtiyaç duydukları işaretçilerdir. Örnek vermemiz gerekirse ;

 • Otobüs durakları,
 • Kaldırımların bitim yerleri,
 • Kafelerin giriş çıkışları
 • Belediye binalarının giriş çıkış ve iç bölgeleri,
 • Parkların ve bahçelerin giriş çıkışları,
 • Eğlence mekanlarının içi ve giriş çıkışları vb.

Son Olarak

Sizlerde görme engelli bireyler için daha kaliteli bir yaşam sağlayabilmek adına hissedilebilir yüzey yapıştırıcısı fiyatları gibi bir konuyu merak ediyorsanız bu hiç sorun değil. Hemen bizi 0850 441 0 441 numaraları hattan arayın ve tüm detayları kolayca öğrenin. Sizler için hatların başında bekleyen tüm müşteri temsilcilerimizle istediğiniz zaman iletişime geçebileceğinizi lütfen unutmayın.